Решить

(5 а+а в квадрате) * (3-2 а)

(3-x) * (2-4x)

(-x-3) * (2x-4)

+2
Ответы (1)
  1. 13 сентября, 11:23
    0
    () - степень

    1. = 15 а-10 а (2) + 3 а (2) - 15 а-7 а (2) - 2 а (3)

    2. = 6-12 х-2 х+4 х (2) = 6-14 х+4 х (2)

    3. = - 2 х (2) + 4 х-6 х+12 = - 2 х (2) - 2 х+12