3x+2y/5 (3x-2y) x=2/3 y=0.75

+1
Ответы (1)
  1. 23 мая, 06:50
    0
    3•2/3+2•0,75 (3•2/3-2•0,75) = 2+2•0,75 (2-1,5) = 2+2•0,75•0,5=2+7,5=2,75