125a в 6 степенм b в 3 степени * (-0,2a в 2 степени b в 4 степени) 3 степени

+1
Ответы (1)
  1. 19 октября, 03:00
    0
    0,2=1/5. 125a^6b^3 * (-1/5a^2b^4) ^3=125a^6b^3 * (-1/125a^6b^12) = - a^12b^15. ^-это степень.