Решить (√3+2) ^2 - (1-√3) ^2-4√3

+5
Ответы (1)
  1. 28 мая, 12:01
    0
    (√3+2) ² - (1-√3) ²-4√3 = 3+4√3+4 - (1-2√3+3) - 4√3=7+4√3-1+2√3-3-4√3=6+2√3