13-2 (X+5) + 3 (X-2) = 0.

+5
Ответы (1)
  1. 20 мая, 14:22
    0
    13-2 (x+5) + 3 (x-2) = 0

    13-2x-10+3x-6=0

    -3+x=0

    x=3