1) 4,6-5,9

2) 0,14*1 3/7

3) 1 4/15:7 3/5

+1
Ответы (1)
  1. 22 августа, 06:11
    0
    1) 4,6-5,9=-1,3

    2) 14/100*13/7=26/100=0.26

    3) 14/15*5/73=14/3*73=14/219