1) 0,55:11/13+3

2) 1/4*8/4-2

+1
Ответы (1)
  1. 30 августа, 23:47
    0
    1) 0,55:11/13+3=0,55*11:13+3=0,65+3=3,65.

    2) 1/4*8/4-2=1/4 * 2 - 2 = 1/2 - 2 = - 1,5.