Перетворити у многочлен стандартного вигляду:

(а + 2) (а степень 4 - а степень 3 + а степень 2 - а + 3).

+2
Ответы (1)
  1. 31 мая, 13:00
    0
    (2) - степень

    (а+2) (а (4) - а (3) + а (2) - а+3) = а+2+а (4) - а (3) + а (2) - а+3=а (5) + 5