Перетворити у многочлен стандартного вигляду: (а - 3) (а + а - а + 4).

+1
Ответы (1)
  1. 24 января, 13:33
    0
    (a-3) (a+a-a+4) = (a-3) (a+4) = a^2+4a-3a-12=a^2+a-12