7 (2y-3) + 6y-12=7*2y-7*3+6y-12

+1
Ответы (1)
  1. 1 июля, 23:57
    0
    14 у-21+6 у-12=14 у-21+6 у-12 14 у+6 у-14 у-6 у=-21-12+12+21 0 у=0 Ответ: Любое число