8 · 4 + 17 · (-6) - 3

+2
Ответы (2)
  1. 3 января, 21:25
    0
    8*4 + 17 * (-6) - 3 = 32-102-3=-73
  2. 3 января, 22:53
    0
    32 + (-102) - 3=-73 ...