3,1*8,2+12,5*4,8+3,1*4,3-12,5*6,7

+2
Ответы (1)
  1. 21 января, 10:47
    0
    3,1*8,2+12,5*4,8+3,1*4,3-12,5*6,7 = 3.1 * (8.2+4.3) + 12.5 * (4.8-6.7) = 3.1*12.5+12.5 * (-1.9) = 12.5 * (3.1-1.9) = 12.5*1.2=15