5 * (*+2,4) = 6,25 * (х-2,4)

+2
Ответы (1)
  1. 27 июня, 01:08
    0
    2 х+4,8=6,25 х-150

    2 х-6,25 х=-150-4,8

    -4,25 х = 154,8

    х=3096/85