В виде многочлена стандартного вида

2 (х-3) (х+1)

+2
Ответы (1)
  1. 4 декабря, 21:36
    0
    2 (x^2 + x - 3x - 3) = 2 (x^2 - 2x - 3) = 2x^2 - 4x - 6