Решите неравенства

-4 (x+0,9) (x-3,2) >0

+1
Ответы (1)
  1. 18 февраля, 07:15
    0
    (-4x-3,6) (x-3,2) = - 4x^2+12,8-3,6x+11,52 = - 4x^2 - 3,6x+24,32=x^2+0,9x-6,08>0, при x не равен - 0,9 и 3,2