Имеет ли нули функция:

a) y=3.1x-93=

b) y=4x (x-2) =

c) y=8-x

___=

x в квадрате - 1

+1
Ответы (1)
  1. 16 июня, 02:27
    0
    y=3.1x-93=0 3.1x=93 x = 30

    y=4x (x-2) = 0 x=0; 2

    y = (8-x) / (x ²-1) = 0 x=8