9,5 - 5,6 + 2,3 - 1,2.

0,4 * 2⁄7 + 2,3 * 3⁄7.

+3
Ответы (1)
  1. 20 декабря, 20:40
    0
    1) 9,5-5,6=3,9

    2) 3,9+2,3=6,2

    3) 6,2-1,2=5