Что то скучно

5-1*2:1*3

+1
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 03:08
    0
    5-1·2:1·3=-1

    1) 1·2=2

    2) 2:1=2

    3) 2·3=6

    4) 5-6=-1