1) a (a+b) - b (a-b) = a^2+b^2

2) b (a-b) + b (b+c) = b (a+b) - b (b-c)

+1
Ответы (1)
  1. 8 января, 10:57
    0
    Раскрываем скобки

    1) а^2+аб-ба+б^2=а^2+б^2 (аб сокращ)

    а^2+б^2=а^2+б^2

    2) ба-б^2+б^2+бс=ба+б^2-б^2+бс (сокращ б^2)

    ба+бс=ба+бс

    б (а+с) = б (а+с)