11. Вычислите √√14 + √5 ∙ √√14 - √5.

+3
Ответы (1)
  1. 11 июня, 08:04
    0
    =√ (√14+√5) (√14-√5) = √ (√14) ² - (√5) ²=√ (14-5) = √9=3