5x (в квадрате) - 3 x=0

+1
Ответы (1)
  1. 26 сентября, 22:46
    0
    5 х^2-3 х=0

    х (5 х-3) = 0

    х=0

    5 х-3=0

    5 х=3

    х=0,6