2 а (в квадрате) - а (2 а-5 б) - б (2 а-б)

+5
Ответы (1)
  1. 21 июля, 22:20
    0
    2 а^2-a (2a-5b) - b (2a-b) = 2a^2-2a^2+5ab-2ab+b^2=b^2+3ab