Вычислите (2√3-1) (3√3+5) * 7√3

+4
Ответы (1)
  1. 1 марта, 12:54
    0
    1) (2V3 - 1) (3V3 + 5) = 6•3 + 10V3 - 3V3 - 5 = 13 + 7V3

    2) 7V3 (13 + 7V3) = 91V3 + 49•3 = 91V3 + 147