1,854: 1 4/5 - 3/2 * 2,02

+3
Ответы (1)
  1. 4 марта, 12:39
    0
    1,854:1 4/5 - 3/2 * 2,02 = 1,854 : 1,8 - 1,5 * 2,02 = 1,03 - 3,03 = - 2