А) у-10 у-24=0 б) 26 х (в квадрате) + 1=0 в) 36 у (в квадрате) - 12 у+1=0

+1
Ответы (1)
  1. 22 октября, 16:09
    0
    -9y-24=0

    -9y=24

    y=-24/9

    y=-8/9

    y=-2,6