5+5 + (10:2) х4-25+397=

+1
Ответы (1)
  1. 11 ноября, 09:12
    0
    1) 10:2=5

    2) 5*4=20

    3) 5+5=10

    4) 10+20=30

    5) 30-25=5

    6) 5+397==402