8√3-5√48-0,2√75=

(5+√2) ^2-10√2=

(√5-2) (√5+2) - 5=

√3 (2√3-√81) =

(√m-√n) ^2=

+4
Ответы (1)
  1. 14 января, 03:51
    0
    1) 8√3-5√3*16-0,2√3*25=8√3-20√3-√3=-13√3

    2) = 25+2*5*√2+2-10√2=27

    3=5+2√5-2√5-4-5=-4

    4) 2√3*√3-√3*√81=6-9√3

    5) = m-2√m*n+n