1) 0,06 * 1,8 : 0,044 =

2) 0,045 : 0,5 * 0,3

+2
Ответы (1)
  1. 6 июня, 07:59
    0
    1) 0,06 * 1,8 : 0,044=0,108/0,044=2,45

    2) 0,045 : 0,5 * 0,3=0,09*0,3=0,027