Упростите выражение

а) 5 х + (7 у-х) - (3 х+7 у)

б) 8 (х-3) + 4 (5-2 х)

+2
Ответы (1)
  1. 9 мая, 17:43
    0
    А) 5 х + (7 у-х) - (3 х+7 у) = 5x+7y-x-3x-7y=x

    б) 8 (х-3) + 4 (5-2 х) = 8x-24+20-8x=-4