4·√100=?

5·√289=?

-2·√625·√81=?

+2
Ответы (1)
  1. 9 марта, 21:11
    0
    4*√100 = 4*10=40 5*√289 = 5*17=85 - 2*√625*√81 = - 2*25*9 = - 450