Разложить на множители: х^2+у^2+2xy - (x+y) ^3

+3
Ответы (1)
  1. 16 февраля, 02:18
    0
    X²+y²+2xy - (x+y) ³ = (x+y) ² - (x+y) ² = (x+y) ² * (1-x-y)