2√5 * √5 + 0,13

(3√5) ^2+4√0

(3√12) ^2 - √6400

√16*√225

√0,49-√0,04

(√8) ^2-4,13

+5
Ответы (1)
  1. 4 декабря, 18:12
    0
    1) 2*5+0,13=10+0.13=10,13

    2) 9*5+4*0=45

    3) 9*12-80=108-80=28

    4) 4*15=60

    5) 0,7-0,2=0,5

    6) 8-4,13=3,87