2 хв квадрате + 3 х-65=0

+2
Ответы (1)
  1. 10 августа, 04:13
    0
    2 х^2-50+3 х-15=2 (х^2-25) + 3 (х-5) = 2 (х-5) (х+5) + 3 (х-5) = (х-5) (2 х+10+3) = 0

    х-5=0. 2 х+13=0

    х=5. х=-6.5