Выполните действия:

3x + 5x

3p + 5p + p

6y + 7y

7g + 9g + 4g

+4
Ответы (2)
  1. 16 мая, 04:37
    0
    8x

    9p

    13y

    20g

    Вот ...
  2. 16 мая, 04:50
    0
    3 х+5 х=8 х

    3 р+5 р+р=9 р

    6 у+7 у=13 у

    7g+9g+4g=20g