B) 8*3 7/12=

V) (5/2-1,15) : 1 4/5=

+2
Ответы (1)
  1. 6 сентября, 13:30
    0
    B) 8*42/12=336/12=28

    v) (2,5-1.15) : 1.8=1.35:1.8=0.75