Хелп.

(9/2 + 1,35) : 1 2/7 =

+2
Ответы (1)
  1. 16 мая, 05:30
    0
    (9/2 + 1,35) : 1 2/7 =

    (4.5+1.35) * 7/9=

    5.85*7/9=

    585/100*7/9=

    4095/900=4.55