X^2 = (√ (6+2√5) - √ (6-2√5)) ^2

+5
Ответы (1)
  1. 14 июля, 22:37
    0
    X²=6+2√5-2√ (36-20) + 6-2√5

    x²=12-2√16

    x²=12-2*4

    x²=4

    x=-2

    x=2