519,4: (29,3+х) = 14 будь ласка

+2
Ответы (1)
  1. 19 сентября, 21:07
    0
    519,4: (29,3+х) = 14 Домножим на (29,3+х) 519.4=14 (29,3+х) 519.4=410,2+14 х 109,2=14 х Х=7,8