Помогите - x в кводрате+3=7

+5
Ответы (2)
  1. 12 сентября, 19:40
    0
    Х в квадрате-4

    4+3 равно7
  2. 12 сентября, 20:22
    0
    -2 и 2 - (-2) ^2+3=7 - (2) ^2+3=7