Модуль (y-4) + модуль (y-6) = 8

+3
Ответы (1)
  1. 11 октября, 12:53
    0
    (у-4) (у-6) = 8

    у (квадрат) - 6 у-4 у+24=8

    у (квадрат) - 10 у=32

    у (у-10) = 32

    у1=32

    у2=42