2 + (-45) - 35 + (30-15) + 25)

+5
Ответы (1)
  1. 5 февраля, 04:11
    0
    1. 30-15=15

    2. 15+25=40

    3. (-45) - 35=-80

    4. - 80+40=-40

    5. 2 + (-40) = - 38