Раскройте скобки.-2 * (2x-5y),0.3 * (-30a+40b),-2 * (-a+b+c),0.5 * (20c-60d)

+4
Ответы (1)
  1. 23 декабря, 04:59
    0
    -2 (2 х-5 у) = - 4 х+10 у

    0,3 (-30 а+40b) = - 9 а+12b

    -2 (a+b+c) = - 2a-2b-2c

    0,5 (20c-60d) = c-3d