Упростите выражение

(2a²b-3ab²+b²) - (a²b-2ab²+2b)

Выполните умножение (1∨3a+6b) (6b-1∨3a)

+2
Ответы (2)
  1. 13 июля, 02:38
    0
    2 а в квадрати + b в квадрати-а в квадрати+2b
  2. 13 июля, 03:42
    0
    (1V3a+6b) (6b-1V3a) = (V3a+6b) (6b-V3a) = (V3a+6b) (-V3a+6b) = V3a x-V3a+V3a x 6b