Вычислите а) √11²+60² б) √85²-84² в) √2,5²-2,4²

+4
Ответы (1)
  1. 15 февраля, 03:06
    0
    А) 11 + 60 = 71

    б) 85 - 84 = 1

    в) 2.5 - 2.4 = 0.1