Упростите выражение

а) 2 х-3 у-11 х+18 у

б) 5 (2m+1) + 3

+4
Ответы (2)
  1. 12 июня, 11:36
    0
    А) 2x-3y-11x+18y=15y-9x

    б) 5 (2m+1) + 3=10m+5+3=10m+8
  2. 12 июня, 11:36
    0
    2x-3y-11x+18y=-9x-3y+18y=-9x+15y 5[2m+1]+3=5*2m+5+3=10m+5+3=10m+8