Запишить у вигляди тотожностей и доведить у творене тотожнисть

Сума виризив 4-5 а и 10 а-7 ризниця 5 а и 3

+5
Ответы (1)
  1. 21 июля, 06:33
    0
    (4-5a) + (10a-7) = 5a-3

    4-5a+10a-7=5a-3

    5a-3=5a-3