A) 5a + 4a / b) 2x+3x+10 / в) 1, 5a+a+2a / г) 6y+8+6y / д) 7m+m / е) 3 дробь 8 n + 5 дробь 8 n + 1 дробь 3 n.

+3
Ответы (1)
  1. 28 мая, 09:17
    0
    5a+4a=9

    2x+3x+10=5/10

    5a+a+2a=7/2a

    6y+8+6y=20/2y

    7m+m=7/2m

    3/8n+5/8n+1/3n=9/19n

    как-то так ...