X3 (куб) + 3x2 (квадрат) - 4x-12=0

+2
Ответы (1)
  1. 22 августа, 05:03
    0
    х^3 + 3x^2 - 4x - 12 = 0

    x^2 (x+3) - 4 (x+3) = 0

    (x+3) (x^2 - 4) = 0

    (x+3) (x-2) (x+2) = 0

    x=-3

    x=2

    x=-2