10,8: (4x - l, 3) = 4,32

+4
Ответы (1)
  1. 15 июня, 02:28
    0
    10,8: (4x - l, 3) = 4,32

    4 х-1,3=4,32*10,8

    4x=46,656+1,3

    4x=47,956

    x=11,989