система

{x+y=7

5x-7y=11

+3
Ответы (1)
  1. 22 февраля, 15:14
    0
    7 - х = у

    (5 х - 11) / 7 = у

    49 - 7 х = 5 х - 11

    12 х = 60

    х = 5

    у = 2